ul. Chopina 10, 85-092 Bydgoszcz
+48 (52) 521 12 00; +48 602 76 96 46
Zarezerwuj teraz
O nas

Do Państwa dyspozycji oddajemy pieczołowicie odrestaurowaną kamienicę z czasów secesji, zlokalizowaną w sercu Bydgoszczy, gdzie w gwarze miejskiego zgiełku znajdą Państwo ciszę, spokój i wyjątkowy klimat. Hotel Chopin zlokalizowany jest w bocznej uliczce bydgoskiego śródmieścia, na rogu ulic Chopina i Karłowicza. Wyśmienicie skomunikowany z centrami biznesowymi. Polecamy szczególnie osobom podróżującym w celach biznesowych.

13 pokoi rozmieszczonych na kolejnych piętrach kamienicy (po 5 na I i II piętrze oraz 3 na poddaszu) pozwoliło nam stworzyć kameralną atmosferę. Pokoje na poddaszu o wielkości 25-37 m² polecamy szczególnie gościom ceniącym sobie przestrzeń. Z uwagi na zabytkowy charakter, obiekt nie jest wyposażony w windę.

W stylowej piwniczce znajduje się kameralna salka konferencyjna w pełni wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny. Chętnie zorganizujemy dla Państwa seminaria, konferencje, spotkania z klientami, prezentacje i promocje produktów, szkolenia, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, rozmowy rekrutacyjne czy też inne, dowolne eventy. Nasz wykwalifikowany personel chętnie służą pomocą na każdym etapie organizacji każdego eventu.

Na parterze obiektu usytuowaliśmy salę  jadalną serwującą śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego, a wieczorami zapraszamy do wyśmienicie zaopatrzonego baru na zwieńczenie dnia przy lampce dobrego wina.

Cały obiekt oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Dla naszych gości przygotowaliśmy również zewnętrzny monitorowany parking hotelowy (wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsca) w cenie 35zł za dobę.

Dogodne położenie Hotelu Chopin sprawia, że dotarcie do każdego zakątka miasta jest na wyciągnięcie ręki. Usytuowanie blisko ciągów komunikacyjnych i tras wylotowych sprawia, że dotarcie do naszego obiektu jest naprawdę proste. Również wieczorny spacer na bydgoską Starówkę i znajdującą się tuż obok niej Wyspę Młyńską stają się łatwe i przyjemne.

Odległości:

  • Dworzec PKS – 600 m
  • Dworzec PKP – 3 km
  • Stare Miasto – 1,5 km
  • Port Lotniczy (BZG) – 5 km

 Hotel Chopin *** to naprawdę dobry wybór !

 Odkryjmy go razem – serdecznie zapraszamy!